Tasarla, Yükle, Satışa Başla

Her tema satışı gelirinin %50* bedelini size ödüyoruz

Eğer bir Tasarımcı veya Geliştirici isen sen de Ganipara altyapısı kullanan mağazalar için tema tasarlayabilir ve bu temaları Ganipara Tema Mağazasından satışa sunabilirsin.

Nasıl mı? Bir örnekle açıklayalım;

  • Eğer bir Ganipara hesabın yoksa buraya tıklayarak Ganipara'da 14 günlük bir deneme hesabı oluştur.
  • "Yönetici Paneli > Mağazam > Tema" sayfasındaki "Özel Tema Oluştur" butonu ile boş bir tema oluştur.
  • Ganipara Tema Editörü ile tasarımını sayfalara uygula ve düzenle .
  • Tasarımını bitirince bizimle iletişime geç. Tasarımını değerlendirelim ve satışa sunalım.

* Ganipara temanızı gelir ortaklığı ile satışa sunabilir veya tema'yı sizden satın alarak müşterilerine ücretsiz olarak sunabilir.

Ganipara Tema Editörü

HTML & Javascript & CSS

Tasarımını temaya dönüştürmek için gerekli tüm kodlamayı "Ganipara Tema Editörü" ile çevrim içi olarak yapabilirsin. HTML ile sayfaları düzenle, CSS ile stillendir ve JS ile işlevsellik kazandır.

Tasarım Önizleme

Tema şablonlarını "Ganipara Tema Editörü" ile düzenle ve yaptığın değişiklikleri mağazada anında görüntüleyerek tasarım sürecini hızlandır.

Sıkça Sorulan Sorular

Evet. Eğer HTML, CSS ve JS dosyaları ile daha önce çalışmış ve tasarım yapmış iseniz siz de Ganipara için tasarlayabilirsiniz.

"Yönetici Paneli > Mağazam > Tema" sayfasındaki "Özel Tema Oluştur" butonu ile boş bir tema oluştur. Ganipara Tema Editörü ile tasarımını sayfalara uygula ve düzenle. Tasarımını bitirince bizimle iletişime geç. Tasarımını değerlendirelim ve satışa sunalım.

Ganipara tarafından onaylanmış ve "Tema Mağazası" sayfasında listelenmiş temalarınızın satışından elde ettiğimiz gelir toplamının 50% bedelini her ay sonunda dilediğiniz banka hesabına gönderiyoruz.

Tema tasarımını bitirdikten sonra bizimle iletişime geçiyorsunuz. Tasarım ekibimizi temanızı inceliyor. Tasarım kriterlerimize uyan temaları hemen satışa sunuyoruz. Eğer tema kalitesi yeterli ancak düzeltmeler gerekiyorsa sizinle güncelleme için iletişime geçiyoruz. Tema kalitesi yetersiz ise malasef temanızı red ediyoruz.

Tema fiyatları Ganipara tarafından belirlenmektedir. Tema fiyatları 29.99 TL ile 149.99 TL arasında değişiklik gösterebilir.

Katılabilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan ödemeleri gönderebilmemiz için bir PayPal hesabı.

Hayır, elde edebileceğiniz kazanç ile ilgili bir üst limitimiz yok.

Yukarı