FİYATLAR

Hemen bir alışveriş sitesine sahip olun

Anasayfa/ Fiyatlar

Ürünlerinizi Hemen

SATMAYA
BAŞLAYIN!

Alışveriş siteniz 5 dakika içerisinde hazır

  • Kolay, hızlı, özgür Eticaret
  • Sanal mağazanız 5 dakika içinde yayında
  • Yeni nesil alışveriş siteniz sizin kontrolünüzde
  • İşletmenizin, mağazanızın internet şubesi hazır
  • Çok fonksiyonlu sanal mağaza

Sıkça Sorulan Sorular

Evet! Ürünlerini internetten satmak isteyen herkes, markasının, işletmesinin İnternet şubesini açmak isteyen herkes rahatlıkla Ganipara'yı kullanabilir.

Hayır. Üyelik bilgilerini doldurup kayıt olduktan sonra sanal mağazanız satışa hazır. Ürünlerinizi ekleyin ve satışa hemen başlayın.

Hayır, Ganipara'ya üyelik için şirket olma gereksinimi yoktur. Bilinmesi gereken bir husus internetten yapılan satışın ilgili kanunlarda belirtilen şartlara göre düzenlendiği ve her üyenin kendi özel durumuna göre vergi sorumluluğunun olduğudur.

Ganipara sistemi ödeme işlemlerinde aracılık yapmamaktadır. Seçtiğiniz ödeme alt yapısı seçeneğine kullanılarak ödemeler sizin hesabınıza direk olarak yönlendirilir.

Ganipara bir çok ödeme altyapısına destek vermektedir. Detaylı bilgi için Sanal Mağaza Ödeme Altyapıları sayfamızı ziyaret ediniz

Evet! Ganipara alt yapısını kullanan sanal mağazanızın tasarımını farklı bir tema kullanarak veya kullandığınız temanın ayar sayfasından değiştirebilirsiniz. Temalar için buraya tıklayın.

Ganipara üyelik ücreti kredi kartı veya Paypal ile ödenebilir.

Hemen! Ganipara'da bir hesap açar açmaz mağazanızdan satış yapmaya başlıyabilirsiniz.

Ganipara 14 günlük deneme sürümü tamamlandığında dilediğiniz bir üyelik planına geçebilirsiniz. Herhangi bir üyelik planına geçmeyen mağazalar sistemden silinmektedir.

Evet, dilediğiniz zaman Ganipara üyeliğinizin bulunduğu planı değiştirebilirsiniz. Aylık planlar için planınızı yükselttikten sonra, aynı dönem içinde daha küçük bir plana geçiş yapılamamaktadır. Üyelik planınızı düşürebilmek için bir sonraki dönemi beklemeniz gereklidir.

Evet, Ganipara üyeliğinizi dilediğiniz zaman sonlandırabilirsiniz.

Evet, isterseniz Ganipara sistemi ürünleriniz için stok tutulabilir. Ürün stoğunun bitmesi durumunda ürün satışa kapanır ve mağaza sahibi eposta ile bilgilendirilir.

Mağazanızı ziyaret eden kullanıcıların görüntülediği içeriklerden kaynaklanan, kullanılan veri miktarıdır.

Mağazanızın bir Ganipara alt adresi (http://magazam.ganipara.com) yerine kendi alan adınız (http://www.magazam.com) ile kullanılmasına olanak verir.

Ganipara.com mağazanızda gerçekleşen sipariş vb gibi çeşitli olaylar sonrası Ganipara.com sisteminin 3.parti bir uygulamayı bilgilendirmesi, veri göndermesi için “Web Kancaları” özelliğini kullanabilirsiniz.

Web Kancaları dokümantasyonu için buraya tıklayın

Ganipara.com sistemindeki sipariş, ürün vb gibi benzer verilere 3.parti bir uygulamadan erişmek ve Dinamik Ürün türündeki ürünlerinin sepete eklenmesi işlemini daha güvenli bir hale getirmek için “Ganipara.com API” sistemini kullanabilirsiniz.

API dokümantasyonu için buraya tıklayın

Ganipara.com sisteminde müşterilerin satın alma işleminden sonra müşterilere kargolanması, gönderilmesi gereken ürünler, taşınabilir ürün olarak adlandırılır.

Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Ganipara.com sisteminde müşterilere sayısal bir ürün teslim edilen ürünler, ”Dijital Ürün” olarak adlandırılır. Dijital Ürün türündeki ürün satışında, dosya türünden bağımsız olarak bütün dosya formatları ve dijital varlıklar ürün olarak satışa sunulabilir.

Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Ganipara.com sisteminde satın alma işleminden sonra “Sosyal DRM” ve döküman kısıtlamaları ile özelleştirilerek indirilmesi sağlanan dokümanlar, “E-Kitap Ürünü” olarak adlandırılır.

Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Ganipara.com sisteminde hizmet olarak satabileceğiniz ürünler “Servis Ürünü” olarak adlandırılır.

Detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Yukarı