HAKKINDA

Anasayfa/ Hakkında

Ganipara Nedir?

Ganipara, herhangi bir sanal mağaza yazılımına ihtiyaç duymadan ürünlerinizi, dijital varlıklarınızı, e-kitaplarınızı ve servislerinizi satabileceğiniz ve gelire dönüştürebileceğiniz kolay kullanılabilen bir web servisidir.

Ganipara ile satmak istediğiniz dijital veya taşınabilir ürünleri kolaylıkla bir ürüne dönüştürebilir ve hiçbir ek programlama bilgisine ihtiyaç duymadan web sitenizde satışa sunabilirsiniz.

Ganipara, size ürünlerinizi kolaylıkla ekleyebileceğiniz bir arayüz sağlar. Bu arayüzden eklenen ürünleri web sitenizde satışa sunabilmek için “Satın al”, “Sepete Ekle” butonlarının yanı sıra, epostalarda gönderebileceğiniz bir link ve daha detaylı görünüm için bir web sitesi bileşeni (widget) oluşturur. Oluşturulan bileşenleri web sitenize ekleyerek hiçbir ek programlama işlemi yapmadan veya pahalı bir alışveriş sistemini web sitenize entegre etmeye çalışmadan ürünlerinizi satmaya başlayabilirsiniz.

Ganipara'nın Avantajları?

Ganipara.com, kullanıcılarına dijital varlıklarını, servislerini ve taşınabilir ürünlerini, müşterilerine ulaştırmak için eşsiz bir kolaylık ve deneyim sağlar.

Ganipara.com ile kullanıcılar kişiselleştirilebilir alışveriş butonları ve bileşenleri, ödeme sayfaları ve iletişim mesajları oluşturabilirler.

Ganipara.com kullanıcıların e-ticaret’e girişini hızlandıran ve kolaylaştıran bir servis ürünüdür.

Ganipara İş Ortakları

Yukarı