Ek Servisler

Anasayfa / Ek Servisler

Site Tasarımı

Ganipara site tasarımı hizmeti, Ganipara kullanıcılarına özel olarak sunulan bir tasarım hizmetidir.

Ganipara'nın sunduğu tema seçeneklerinin dışında özgün tasarımlara ihtiyacı olan mağaza sahipleri için.

499.00 TL'den başlayan fiyatlarla

Logo Tasarımı

Logonuz firmanızı, markanızı temsil eden en önemli öğelerden biridir. Firmanızın karakterini ve duruşunu yansıtır, firmanızın vitrinidir, rakiplerinizden ayrışmanızı, akılda kalmanızı sağlar.

Sadece 499.00 TL

Bana Destek Olun Paketi

Alışveriş sitenizi açmak için gerekli hazırlıkları sizin için yapıyoruz. Bize iletmiş olduğunuz ürün fotoğraflarınızı, ürün açıklamalarınızı istediğiniz kategori yapısı ile mağazanıza yerleştiriyor, ödeme altyapısı ayarlarınızı yapıyor ve mağazanızı satışa hazır olarak size sunuyoruz.

149.00 TL'den başlayan fiyatlarla

Hizmet Detayları Göster

XML Destek Paketi

XML ayarlarınızı sizin için yapıyoruz. XML ayarlarınızı yapmakla uğraşmak istemiyor ya da uyumlu XML dışında bir XML kaynağından veri almak istiyorsanız, bu işlemleri sizin için gerçekleştiriyoruz.

Sadece 149.00 TL

Hizmet Detayları Göster

Mağazanıza Özel SSL Hizmeti

Mağazanızın arama motoru sonuçlarında daha avantajlı olmasını ister misiniz? Mağazanıza özel SSL sertifikası ile arama motoru sonuçlarında öne çıkın.

Yıllık sadece 149.00 TL

Hizmet Detayları Göster

Ek Servisler Nedir?

Ganipara mağazanızı ek hizmetler ile zenginleştirebilir ve geliştirebilirsiniz. Bu ek hizmetler, mağazanızın temel e-ticaret altyapısı işlevselliğine katkıda bulunabilecek ayrıca satın alabileceğiniz özelliklerdir.

Mağazanızın görünümü için yeni bir tasarım sipariş edebilir, logonuzu tasarlatabilir veya diğer ek servislerimizden satın alabilirsiniz.

Destek

Telefon (850) 8850098
Link Bize Ulaşın

Her türlü soru ve önerileriniz için bize yukarıdaki bilgiler ile ulaşabilirsiniz

Yukarı